CZ EN

→Výstavy


Výstavy

 
TYP VÝSTAVY TERMÍN ROZHODČÍ OCENĚNÍ
 
 
    2019
       
KV KCHMPP Mladá Boleslav, CZ 19.10.2019 Dick Baars, NL  V1, CAC 
NV Argéles Gazost, F 15.09.2019 Alain Pecoult, F Výborná 1, 2. Nejlepší fena plemene!
2018
KV (Raduno) A.C.P. Fubine, Itálie 25.11.2018 Jean B. Moings, F Výborná 1
NV Argelés Gazost, F 16.09.2018 Richard Capel  Výborná 2
    Mateřská dovolená
Hanácká NV Brno, CZ 14.01.2018 Miroslav Václavík, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOS 
2017
Světová výstava Lipsko, D 12.11.2017 Hans Van den Berg, NL  Výborná
KV (SV) NVLPH Heteren, NL  29.10.2017 Henri Remy, B  Výborná 1
KV KCHMPP Mladá Boleslav, CZ 21.10.2017 Tatjana Bilbija Lalicevic, BIH V1, CAC 
MV České Budějovice, CZ 08.10.2017 Jaroslav Matyáš, SK V1, CAC, Res. CACIB
NE Argeles Gazost, Francie  17.09.2017 Christian Rei, F  Výborná (třída otevřená, 23 fen)
KV KCHMPP Mikulov, CZ  19.07.2017 Dragan Babic, CZ V1, CAC 
Národní výstava A.C.P. (Raduno nazionale), Nonantola (MO), Itálie 09.07.2017 Dr. Elisabetta Bolelli, I Výborná 1 (třída CH)
NV Klatovy, CZ 02.07.2017 Paul Lawless, IRL V2, Res. CAC 
KLUBOVÝ ŠAMPION KCHMPP
KV (SV) KCHMPP Mladá Boleslav 17.06.2017 Miodrag Nikić, SRB  V2, Res. CAC
Championnat de France Nantes  03.06.2017 Joao Vasco Pocas, P Velmi dobrá (třída otevřená, 17 fen)
MV Litoměřice, CZ 21.05.2017 Miroslav Václavík, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
MV Monaco 06.05.2017 Rafael Malo Alcrudo Výborná 2, Res. CACM (třída otevřená)
MV České Budějovice, CZ 23.04.2017 Mgr. Božena Ovesná,CZ V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS 
MV Praha, CZ 16.04.2017 Otakar Vondrouš, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
MV Salzburg, Austria 09.04.2017 Erwin Deutscher, A V1, CAC, CACIB, BOS
CHAMPION OF SAN MARINO
MV San Marino, RSM 12.03.2017 Refet Hadžič, BIH  V1, CAC, CACIB 
NV San Marino, RSM 11.03.2017 Nataša Davidovič, SRB V1, CAC
MV Verceli, Itálie 04.02.2017 Elena Vespa, I Výborná 4 (třída otevřená)
    2016
    DEUTSCHER CHAMPION  (VDH)
MV Karlsruhe, D 13.11.2016 Jochen Eberhardt, D  V2, Res. CAC, Res. CACIB
NV Karlsruhe, Německo 12.11.2016 Marie-Josee Melchior,LUX V1, CAC, BOB, Alpensieger 2016
   ČESKÝ GRAND ŠAMPION
MV Praha, CZ
30.10.2016
Sean Delmar, IRL
V1, CAC, res. CACIB 
    Udělen titul C.I.B.!
Klubová výstava (SV) N.V.L.P.H., NL 22.10.2016 Renate Chiodi-Walraven, NL V1, CAC, BOS, Nejlepší pár (s Aránem)
MV České Budějovice, CZ 09.10.2016 MVDr. G. Ridarčíková V2, Res. CAC, Res. CACIB 
NE Argeles Gazost, Francie 17.09.2016
Alain Pecoult, F
Výborná (třída otevřená)
16.08.2016 Udělen titul CH NIZOZEMSKA (DUTCH CHAMPION)!
  ŠAMPION RAKOUSKA (ÖCH ) 
MV Innsbruck II, Rakousko 14.08.2016
Ch.  Stefanescu, RO
Výborná
MV Innsbruck I, Rakousko
13.08.2016
Paul H. Stanton, S
V1, CACA, CACIB, BOS
    SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY
MV Velká Ida (Košice), SK 03.07.2016 MVDr. G. Ridarčíková  V1, CAC, CACIB, BOB 
NV Velká Ida (Košice), SK  02.07.2016 Sándor Szabó, H  V1, CAC, BOS
KV KCHMPP Mladá Boleslav, CZ 25.06.2016 Karel Hořák, CZ V1, CAC
MV Uden II, NL  19.06.2016 John Williams, NL  V1, CAC, CACIB, BOS
MV Uden I, Holandsko 18.06.2016 Myriam Vermeire, B V2, CAC, Res. CACIB
NV Klatovy, CZ 12.06.2016 Karel Hořák, CZ V1, CAC
Championnat de France Metz 04.06.2016 Rafael Malo Alcrudo Výborná (třída otevřená, 15 fen ve třídě)
Régionale d'Elevage Auvers Saint Georges, Francie 29.05.2016 Richard Capel, F 1 Excellent
MEZINÁRODNÍ ŠAMPION - C.I.B. (čeká na potvrzení z FCI)   
MV Wieselburg, A 22.05.2016 Uschi Eisner, A V1, CACA, CACIB, BOS
MV San Marino 03.04.2016 Zsolt Molnar, RO V1, CAC, CACIB, BOS
CHAMPION DE LUXEMBOURG
MV Luxembourg 26.03.2016 Dirk Spruyt, BE V1, CACL, CACIB, BOS, Cruft's kvalifikace
MV Groningen, Holandsko 05.03.2016 Dr. Massimo Inzoli, IT V1, CAC, CACIB, BOS
MV Bourges, Francie  21.02.2016 P. Bortolotto-Zambelli, I Excellent 1, CACS (třída otevřená)
    ČESKÝ ŠAMPION, CH ČMKU
NV Brno, CZ 10.01.2016 MVDr. Bojan Matakovic, HR V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOS
2015
MV Amsterdam Winner, NL 12.12.2015 Renate Chiodi, NL Výborná 1 (mezitřída)
MV Holland Cup Amsterdam, NL 11.12.2015 Elina Haapaniemi, FI V1, CAC, Res. CACIB (mezitřída)
MV Wels, Rakousko 05.12.2015 Ramune Kazlauskaite, LTU V1, CACA, CACIB, BOS
MV Metz, speciální výstava R.A.C.P., Francie 01.11.2015 Jean-Bernard Moings, F V1, CACS, CACIB, BOS (mezitřída)
MV Bundessieger Dortmund, DE 17.10.2015 Dr. Reinhold Wenzlaff, DE V1, 2x Antw. Dt. CH VDH, CAC KfuH, Res. CACIB (třída CH)
MV České Budějovice, CZ 11.10.2015 Tibor Havelka, SK Výborná 3 (třída otevřená)
NE Argeles Gazost, Francie 20.09.2015 Norbert Gainche, F Výborná 6 (mezitřída)
Evropská výstava Oslo, Norsko 05.09.2015 Barbara Müller, CH Výborná 1 (mezitřída)
MV German Winner, DE 22.08.2015 Astrid Schmidt, DE V1, 2x Anw. Dt. CH VDH, CAC KfuH, CACIB, BOS, German Winner (mezitřída)
MV Lipsko, Německo 21.08.2015 Erwin Deutscher, A V1, Anw. Dt. CH VDH, CAC KfuH, Res. CACIB (mezitřída)
NV Mladá Boleslav, CZ 19.07.2015 Miroslav Václavík, CZ V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOS (mezitřída)
MV Oberwart, A 12.07.2015 Stefan Sinko, Sl V1, CACA, CACIB, BOS (mezitřída)
MV Intercanis Brno, CZ 28.06.2015 Igor Selimovič, HR V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB (třída CH)
NV Klatovy, CZ 21.06.2015 Uschi Eisner, A V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOS (třída CH)
Mezitřída
JCH RAKOUSKA
Klubová výstava KCHMPP 13.06.2015 Adriana Todorovič, SRB V1, CAC
MV Klagenfurt II, A 07.06.2015 Alar Müürisepp, Estonsko  V1, CACA, CACIB
MV Klagenfurt I, Rakousko 06.06.2015 Elena  Agofonova, Rusko V1, CACA, Res. CACIB (potvrzen jako CACIB)
MV Litoměřice, CZ 24.05.2015 Dr. Miklós Levente, H V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
MV Lučenec, SK 10.05.2015 Tibor Havelka, SK V1, CAC, CACIB
NV Lučenec Cup, SK 09.05.2015 Monika Kuriata-Okarmus, PL V1, CAC, BOS
   Třída mladých
Klubová výstava AHHC, A 03.05.2015 Willi Güllix, D V1, Jugendbester, Nejlepší fena, Klubový vítěz mladých, BOS
 CH + GCH ČERNÉ HORY, MEDITERRANEAN, BALKAN A ADRIATIC CH
Mezitřída
MV Bar II, Montenegro 26.04.2015 Yana Gavrilova, RUS V1, CAC, CACIB, BOB
MV Bar I, Montenegro 25.04.2015 Vojislav Brajovic, MNE V1, CAC, CACIB, BOB
Třída mladých
MV Salzburg, A 29.03.2015 Barbara Müller, CH V1, Jugendbester (CAJC), BOB
MV Nitra II, SK   01.03.2015
Juta Haranen, E
Výborná 1, CAJC
MV Nitra I, SK
28.02.2015
Rafael Malo Alcrudo, ES
Výborná 2
DUOCACIB Brno II, CZ  08.03.2015
Viera Staviarska, Sk
Výborná 3
DUOCACIB Brno I, CZ 07.03.2015
Otakar Vondrouš, CZ
Výborná 2
MV Nürnberg, DE 11.01.2015 Angelika Sassenberg, DE V1, Antw. Dt. Jug. CH, Bester Junghund, BOS
2014
Třída mladých
TYP VÝSTAVY TERMÍN ROZHODČÍ OCENĚNÍ
 JCH SAN MARINA
CAC San Marino, RSM 07.12.2014 MVDr. Mile Aleksoski, MKD V1 (ekv. CAJC), BOJ, BOB
MV San Marino, RSM 06.12.2014 Cristian Stefanescu, RO V1 (ekv. CAJC), BOJ, BOB, Crufts kvalifikace
MV Praha, CZ 01.11.2014 G. Ridarčíková, SK
Výborná 3
Evropská výstava Brno, CZ 25.10.2014 Tibor Havelka, SK V1, CAJC, Evropský vítěz mladých
Třída dorostu
NV Argelès Gazost, F
23.09.2013
Salvatore Gianonne, F
Velmi nadějná
MV Innsbruck, A 23.08.2014 Paola Bortolotto-Zambelli, I Velmi nadějná 1
Třída štěňat
MV Brno, CZ 22.06.2014 Miroslav Václavík, CZ
Velmi nadějná 1
KV KCHMPP 07.06.2014 Peter Harsányi, H Velmi nadějná 2
Facebook Twitter Google